Od chwili powstania Totalbudu w roku 2003 przedmiotem głównej działalności naszej firmy jest realizacja inwestycji budowlanych tj. :mieszkaniowych, biurowych i przemysłowych i drogowych. Nasza działalność nie ogranicza się do terenu stolicy, czego przykładem jest między innymi zaangażowanie Totalbudu w budowę nowych bloków energetycznych Elektrowni Kozienice i Elektrowni Opole.

Jedną z największych wartości naszego zespołu jest usatysfakcjonowany klient. Dostrzega on wyraźnie, że nasza praca wykonywana jest niezwykle starannie i w pełni profesjonalnie. Największe atuty Totalbudu S.A. to bogate doświadczenie, wyspecjalizowana i doskonale wykwalifikowana kadra oraz to co nas najbardziej wyróżnia od innych Generalnych Wykonawców – profesjonalnie rozbudowany park maszynowy dostosowany do różnorodnych zadań. Także do zleceń nietuzinkowych, jakich inne firmy budowlane nie podejmują. Z tych też powodów Totalbud S.A.jest notowany na liście rankingowej diamentów miesięcznika Forbes dla Województwa Mazowieckiego.

Nie jest zatem dziełem przypadku, że Totalbud S.A. zyskał także renomę firmy podejmującej inne wyzwania, niż przeciętnie ma to miejsce na rynku budowlanym. Czynniki te pozwalają naszej firmie realizować budowę dużych i skomplikowanych obiektów przy zachowaniu najwyższych standardów i konkurencyjnych cen. Współpraca z największymi deweloperami i przedsiębiorstwami budowlanymi pozwoliła nam stworzyć firmę nowoczesną i nieustannie podlegającą dynamicznemu rozwojowi. W sektorze mieszkaniowym budujemy także dla wymagających klientów rynku premium.

Obecnie nasza specjalność to nie tylko generalne wykonawstwo ale również działalność w systemie „projektuj i buduj”. W krajowych realiach budownictwo mieszkaniowe jest swego rodzaju pozytywistyczną misją. Polskie rodziny długie dekady czekały na wysokiej jakości mieszkania i stąd na każdą firmę budowlaną spada szczególna odpowiedzialność aby spełnić wszelkie oczekiwania Polaków w tej kwestii. To właśnie firmy budowlane powinny mieć poczucie, że dają polskim rodzinom dobry punkt życiowego startu. Miejscem tego startu jest solidnie i estetycznie zbudowane mieszkanie lub dom, do którego z radością wraca się po pracy. I tak też postrzegamy misję naszej firmy.

Zapraszamy do współpracy
Mariusz Pałka – Prezes Zarządu

Funkcjonalność i dobra lokalizacja

Parking podziemny

Parking podziemny

Dostęp bezkluczykowy

Dostęp bezkluczykowy

Szerokopasmowy internet

Szerokopasmowy internet

Dogodna lokalizacja

Dogodna lokalizacja

Elastyczny podział hal magazynowych

Elastyczny podział hal magazynowych

Wysoki standard wykończenia

Wysoki standard wykończenia

Skontaktuj się z nami

Odwiedź nasze biuro

Totalbud S.A.
ul. Karczunkowska 42
02-871 Warszawa

Godziny otwarcia:
Pon. – Pt.: 8:00 – 17:00

Śledź postępy naszej inwestycji